skip to Main Content
Kampioenschapsclubmatch NVJRT 3 oktober 2021 Zutphen
REUEN
Keurmeester Mw. Elly Weggemans
 
Jongste Puppyklas:
Siem 2 VB
Benito Beatle v.d. Timburgt 4 B
Elaya’s Pride Get On Your Boots 3 B
Incredible Its From Diesel’s Dream 1 VB Beste Jongste Pup
Puppyklas:
King Orfeo of Brooks Little Rascals 3 B
Fortune Jack’s Davide 1 VB Beste Pup
Frits van ’t Drieske 2 B
Jeugdklas:
The Lion King of Lovely Lady’s Valley ZG
Ceasar’s Joy A Man For All Seasons 3 ZG
Rapparee Rose’s Just Me Jazz ZG
Diskay Dzheks Uno Fantastic Passion 4 ZG
Luciano Fan It Jaachpaad ZG
Kaszavölgyi-Fürge Jacko 1 U RCAC
Vobiset Yorik 2 U
Tussenklas:
Mon Cherie Jack Vanilla Sky 1 U CAC BOS
Admiral IZ Imperii Jamper 2 U
Openklas:
Openhearted Owen of Jack’s Paradise G
Nighel v.’t Roosenbos 4 ZG
Borchmoor’s Gianlucca 2 ZG
Look It’s Me Qaysar Qas 3 ZG
Worth Waiting For You Mila’s Tommy G
Worth Waiting For Yummy Yoris 1 U
Kampioensklas:
Moya Britaniya Nobelle Non Grato 3 U
Touchstar Better Keep Secrets 2 U
Noël Noray of Lovely Lady’s Valley 1 U
Veteranenklas:
Danila Jack Mistral 1 U
TEVEN
Keurmeester Gerda van Stuivnberg-Bulters
 
Jongste Puppyklas:
Jachterhoek Jacks Vanilla Ice 4 VB
Jachterhoek Jacks Victim of Love VB
Amarintha of Noescha’s Inspiration VB
Liana Merza B
Pleuni v.’t Roosenbos B
Passionato from Bunyip Farm WB
Karoo Fan It Nylander Hiem ABS
Fuerta Feliz v.d. Timburgt VB 2
Patty v.’t Roosenbos B
Pippa v.’t Roosenbos VB 1
Dreaming Of You Fan It Jaachpaad VB 3
Puppyklas:
Amelie v.d. Allirino Hoeve B 2
Jacks-Heaven Anouschka-Krása VB 1
Marks Grace Justy B 3
Borchmoor’s Bright Christal WB
Algrafs Femida B 4
Jeugdklas:
Rijan Rangers Vanilla And Caramel U 3
Vaxx Vita of Lovely Lady’s Valley ZG
Rijan Rangers To Love Somebody U 2
Faye G
Dribbel ZG
Little Jackeroo’s Why I Do What I Do U
La Forza of Free Spirit ZG
Rapparee Rose’s Kiki G
Eloisa of Gander Lake ZG
Worth Waiting For You Mila’s Dotje U
Borchmoor’s Zara Yuca U 4
Pip ZG
Look It’s Me Xanti Xiang ZG
La Traviata of Free Spirit U 1
Tussenklas:
Ray Of Love of Noescha’s Inspiration ZG 4
Holly of Cathy’s Cottage U 1 RCAC
Glamour Girl From Diesel’s Dream ZG 3
Bliss De Korendijk Jacks G
Borchmoor’s I Want It All U 2
Cilly v.d. Vuurse Dreef G
Fortune Jack’s  Ceylin M
Openklas:
Rijan Rangers Fabulous Fantasy U 1 CAC BOB CW’21
Jacks-Heaven Julia-Jörn ZG 3
Royal Fox Road O Let It Snow U 2
Traviata ZG 4
Look It’s Me Unique Una ABS
Nabila’s Hang On M
Fokkersklas:
Belladonna of Cathy’s Cottage 1 U
Cirya Comic From Diesel’s Dream ZG 3
Rapparee Rose’s Pippa M
Ciara ZG
Look It’s Me Rainbow Rocksie 2 U
Miss Saigon of Lovely Lady’s Valley ZG 4
Kampioensklas:
Lumberlake Elaya Liberty ZG 2
Virginia Bluebell of Free Spirit U 1
Veteranenklas:
Bling Bling of Cathy’s Cottage U 1
Back To Top